Opis
o kocyku
Uroczy kocyk z pomponem będzie przytulnym towarzyszem malucha podczas dużych i małych przygód. Doskonale sprawdzi się także w czasie odpoczynku w domu i na spacerze.
Starannie dobraliśmy jego rozmiar i zadbaliśmy o detale, aby mógł służyć jako wygodne okrycie podczas snu, a także jako zabawna pelerynka, w którą z łatwością się zamienia. Wygodny kapturek z pomponem i wszyte kieszonki sprawią radość twojemu dziecku oraz miękko otulą główkę i rączki.
Uszyliśmy go z najwyższej jakości delikatnej dla skóry dziecka przędzy z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS. Taka bawełna uprawiana jest w zrównoważony sposób, bez stosowania pestycydów i innych szkodliwych substancji. Starannie wybraną przez nas przędzę sprowadzamy z Włoch do Polski, gdzie potem szyjemy z niej kocyki w niewielkiej rodzinnej manufakturze.
Jesteśmy pewni, że nasz kocyk będzie najlepszym przyjacielem i troskliwie zadba o swojego małego właściciela.
Kocyk pakujemy w bawełniany plecak, w którym zabierzesz go gdziekolwiek zechcesz.
skład i instrukcja prania
100% bawełna organiczna z certyfikatem GOTS
Do uszycia naszego kocyka wybraliśmy najlepszej jakości przędzę z bawełny organicznej certyfikowanej GOTS. Zdecydowaliśmy się na ten materiał, ponieważ bawełna organiczna jest niezwykle miękka i delikatna, pozwala skórze oddychać. Jest przy tym antyalergiczna. Jej przewagą nad zwykłą bawełną jest m.in. to, że uprawiana jest bez stosowania pestycydów i innych chemicznych substancji, nie będzie więc podrażniać skóry dziecka. Rośnie według swojego naturalnego cyklu, a zbierana jest ręcznie z poszanowaniem praw pracowników.
Jak prać kocyk?
- pierz w pralce- program do delikatnego prania w niskiej temp. 30 °
- nie stosuj wybielaczy ani żadnych innych szkodliwych substancji chemicznych
- nie susz w suszarce automatycznej
- prasuj na najniższej mocy żelazka
- susz rozłożony na płasko
w skrócie
- wymiary: 80 cm x 80 cm (+/- 5 cm ze wzglądu na sprężyste właściwości materiału)
- skład: 100% bawełna z certyfikatem GOTS
- na kapturze pompon lub uszy
- zrobiony w Polsce