Family Concept Store

Jesteśmy rodziną i prowadzimy wspólny biznes. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy wychowywaniu gromadki własnych dzieci stworzyliśmy miejsce przyjazne nie tylko rodzicom. Zapraszamy każdego, kto wierzy w młode pokolenie.

O kogo możemy bardziej dbać niż o najmłodszych?

Istniejemy od 2021 roku

Jak to wszystko się zaczęło…

Mini Bubu to Bartosz i Rafał oraz nasze wspaniałe małżonki Monika i Sylwia, to one już ponad 2 lata temu podsunęły pomysł na ten biznes. Jest też Izabela, nasz dobry duch, siostra dziewczyn i nasza szwagierka, pomaga nam od samego początku!

Gdybyście nie wiedzieli, dziewczyny we trójkę również prowadzą biznes – Miss Quote.

Dzięki cudownej kolei rzeczy oba nasze showroomy zlokalizowane są obok siebie. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić jeszcze lepszą obsługę i zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Jako rodzice, wiemy jak ważne jest, aby zapewnić dzieciom odpowiednie produkty. Dlatego poszukujemy i wybieramy tylko te najlepsze!

W Mini Bubu znajdziesz szeroki wybór ubranek, akcesoriów i zabawek dla dzieci w każdym wieku, od noworodków po nastolatków.

Nasz sklep oferuje produkty znanych marek, m.in. takich jak: Liewood, Konges Slojd, Izipizi, Bobo Choses, Tinycottons, Maileg, Nununu, Playforever, HutteliHut.

Wartości naszej firmy

Dlaczego warto kupować w Mini Bubu

Codziennie intensywnie pracujemy, aby jak najlepiej realizować Wasze zamówienia.

Asortyment najwyższej jakości

Zawsze ciekawe i wartościowe produkty marek cenionych na całym świecie

Błyskawiczna dostawa

Wysyłamy paczki zazwyczaj tego samego dnia

Bezproblemowe zwroty

U nas zawsze możesz zwrócić zakupiony towar. Do 14 dni bez podania przyczyny przy minimum formalności

Kup na miejscu lub on-line

Wszystko mieści się w jednym miejscu, zawsze możesz oglądnąć i kupić produkty osobiście lub zamówić on-line i odebrać zamówienie stacjonarnie

Jesteśmy tu dla Was

Chętnie doradzimy i podpowiemy, czuwamy pod telefonem oraz social media, pytaj o co chcesz

Mieścimy się w Krakowie

W samym sercu zabytkowego Kazimierza

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu podczas spaceru lub zwiedzania miasta, aby w miłej atmosferze zrobić zakupy dla swoich dzieci.